Zgarnij letnie rabaty na VisualMILL i OneCNC! - IronCAD

8 czerwca, 2022

Zgarnij letnie rabaty na VisualMILL i OneCNC!

Wakacyjna atmosfera daje się we znaki? Przedstawiamy letnie rabaty na programy CAD/CAM! VisualMILL, a może OneCNC? Wybór należy do Ciebie – razem z 15% rabatem na licencje wieczyste obu programów.

Na co stać program VisualMILL?

Program pozwala opracować obróbkę danego przedmiotu oraz wygenerować kod NC. Obsługuje frezarki zarówno 3-osiowe, 4-osiowe, jak i 5-osiowe, co w połączeniu ze sporą bazą postprocesorów pozwala generować kod na każdą maszynę.

Na co stać program OneCNC?

OneCNC XR8 Mill na tle innych systemów CAD/CAM, wyróżnia się unikalnym połączeniem geometrii i narzędzi modelowania hybrydowego, które umożliwiają precyzyjne tworzenie szczegółowych oraz dokładnych modeli 3D części mechanicznych. Począwszy od tych prostych, aż do tych najbardziej skomplikowanych.

Wypełnij poniższy formularz,

aby zyskać 15% rabatu na zakup licencji wieczystej.
  *Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
  *Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
  (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.
  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
  Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
  Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

  Polecamy również
  ©  2023 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone