IC- KeyShot

KeyShot to oprogramowanie do renderowania 3D umożliwiające wykonanie statycznych wizualizacji, animacji w postaci filmu oraz interaktywnych modeli 3D
Program zapewnia renderowanie w czasie rzeczywistym, które natychmiast wyświetla wyniki i skraca czas tworzenia wizualizacji produktu.

Niezwykłe właściwości renderujące systemu KeyShot są certyfikowane przez CIE (International Commission on Illumination). Oparte są one o dokładnie opracowane materiały naukowe i możliwie najbardziej rzeczywiste oświetlenie.

Tworzenie profesjonalnych wizualizacji produktów i gotowych zdjęć pozwoli skutecznie przekonać nawet najbardziej wymagającego klienta. Przygotowane rendery sprawdzą się zarówno w sprzedaży produktu, jak i w działaniach marketingowych.
KeyShot zapewnia moc tworzenia wysokiej jakości efektów wizualnych na każdym etapie procesu projektowania od wprowadzenia na rynek.
Koncept i projektowanie
Twórz i udoskonalaj. Współpracuj, rozwijaj
i wdrażaj. KeyShot został stworzony tak, abyś mógł wizualizować swoje pomysły z szybkością myślenia.
Produkcja i dokumentacja
KeyShot umożliwia generowanie potrzebnych wizualizacji - grafik do produkcji, czy dokumentacji technicznej dla klientów. Dzięki czemu sprawniej podejmiesz decyzje projektowe oraz szybciej wprowadzisz produkty na rynek.
Marketing i sprzedaż
KeyShot daje moc tworzenia wysokiej jakości wizualizacji, które przyciągają klientów i efektywniej prezentują Twój produkt. Wykorzystaj rendery na swojej stronie internetowej, w katalogu czy sklepie online.

Zobacz możliwości KeyShot!

KeyShot Animation

Zastosuj transformacje w czasie rzeczywistym,
aby szybko tworzyć animowane efekty wizualne.

KeyShot Viewer

Udostępnij scenę KeyShot w bezpłatnej przeglądarce
lub wyświetl interaktywne konfiguratory produktów.

KeyShotXR

Twórz interaktywne, elementy graficzne
dla Internetu i urządzeń mobilnych.

KeyVR

Jedno kliknięcie dzieli Cię od wciągającej
rzeczywistości wirtualnej.

Wypróbuj KEYSHOT

Sprawdź możliwości oprogramowania KeyShot, uzyskaj wersję testową
lub umów się z naszym specjalistą na bezpłatną prezentację programu.

Jak uruchomić wersję testową IC- KeyShot? 

Zainstaluj wersję próbną IRONCAD i KeyShot. Aktywuj w pierwszej kolejności wersję próbną IRONCAD i uruchom KeyShot z poziomu IRONCAD (funkcja Renderuj w KeyShot). Uruchomienie KeyShot przed aktywacją wersji próbnej IRONCAD uniemożliwi uruchomienie wersji testowej IC- KeyShot

Skontaktuj się z nami
Polecamy również
©  2024 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
star-halfdiamondrocket