Kontakt - IronCAD

Skontaktuj się z nami

Siedziba Firmy
TMSYS Sp. z o.o.

ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Centrala:
tel. 12 430 04 16



Oddział Północ
ul. Abrahama 6
84-300 Lębork



Oddział Warszawa
ul. Wileńska 51B

05-200 Wołomin
 

Dział handlowy:
tel. 12 362 30 76
tel. 607 933 334


Wsparcie techniczne:
tel. 12 419 80 21

Leasing:
tel. 693 003 019

Dział handlowy:
tel. 59 333 00 95 
tel.  510 108 993




Dział handlowy:
tel. 22 111 00 65
tel. 603 760 733


    Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
    Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
    Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

    Poznaj zespół
    IRONCAD Polska

    Tomasz Bryk

    Prezes IRONCAD Polska

    Maciej Dukat

    Dyrektor ds. Handlowych IRONCAD

    maciej.dukat@ironcad.pl
    509 307 586

    Dominika Szeliga-Kuśnierz

    Produkt Manager IRONCAD

    dominika.szeliga@tmsys.pl
    607 933 334

    Dariusz Łęczyński

    Produkt Manager WoodLAB

    dariusz.leczynski@ironcad.pl
     660 833 148

    Łukasz Bielarczyk

    Inżynier Produktu IRONCAD

    lukasz.bielarczyk@tmsys.pl
    661 668 663

    Rafał Kossewski

    Inżynier Wsparcia Technicznego CAD/CAM

    rafal.kossewski@ironcad.pl
    690 984 061

    Jakub Maj

    Specjalista ds. techniczno-handlowych IRONCAD

    jakub.maj@tmsys.pl
    605 899 060

    Kacper Zaborski

    Specjalista ds. wdrożeń systemów CAD/CAM

    kacper.zaborski@tmsys.pl
    695 808 737

    Szymon Rawski

    Specjalista ds. Wsparcia Technicznego WoodLAB

    szymon.rawski@tmsys.pl
    661 981 009

    Ilona Dobiszewska

    Inżynier Produktu IRONCAD


    ilona.dobiszewska@tmsys.pl
    605 501 015

    Oriana Orlikowska

    Inżynier Produktu IRONCAD


    oriana.orlikowska@tmsys.pl
    691 228 770

    Jakub Wójcik

    Inżynier Produktu IRONCAD


    jakub.wójcik@tmsys.pl
    661 871 020

    Oddział północ

    Dariusz Plaszczyk

    Kierownik oddziału północ


    dariusz.plaszczyk@ironcad.pl
    510 108 993

    Grzegorz Kiśluk

    Inżynier Wsparcia
    Technicznego CAD

    grzegorz.kisluk@tmsys.pl
    665 354 545

    Agnieszka Lewicka

    Inżynier Produktu IRONCAD


    agnieszka.lewicka@tmsys.pl
    603 417 004

    Oskar Lesner

    Inżynier Produktu IRONCAD


    oskar.lesner@tmsys.pl
    605 221 224

    Oddział Warszawa

    Małgorzata Piłat

    Inżynier Produktu IRONCAD

    malgorzata.pilat@tmsys.pl
    603 760 733
    Polecamy również
    ©  2021 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone