Sprawiamy, że Twoja wizja staje się rzeczywistością.

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście sie kim jesteśmy lub jak wyglądamy, teraz możecie nas poznać. Jesteśmy grupą doświadczonych inżynierów firmy TMSYS Sp. z o.o. , którzy specjalizują się w oprogramowaniu CAD 3D do projektowania maszyn i konstrukcji.

 Rozpoczynasz przygodę z projektowaniem 3D lub nie jesteś zadowolony ze swojego dotychczasowego programu CAD 3D? Skontaktuj się z nami i wspólnie zaprojektujmy sukces! Zaufało nam już ponad 1500 polskich firm.

IRON TEAM G.png
Odtwórz wideo

IRONCAD Polska - Poznaj nasz zespół!

IC TEAM TB

Tomasz Bryk

Prezes IRONCAD Polska

IC TEAM MD

Maciej Dukat

Dyrektor ds. Handlowych IRONCAD 

e-mail: maciej.dukat@ironcad.pl
telefon: 509 307 586

TEAM IRONCAD 2.png

Dominika Szeliga-Kuśnierz

Project Manager IRONCAD

e-mail: dominika.szeliga@tmsys.pl
telefon: 607 933 334

ICTEAMDŁ

Dariusz Łęczyński

Produkt Manager IRONCAD

e-mail: dariusz.leczynski@ironcad.pl
telefon: 660 833 148

IC TEAM MC

Michał Cyrnek

Specjalista ds. Skanowania 3D

e-mail: michal.cyrnek@ironcad.pl
telefon: 886 548 031

TEAM IRONCAD 3.png

Paulina Jarosz

Inżynier Produktu IRONCAD

e-mail: paulina.jarosz@tmsys.pl
telefon: 605 899 060

TEAM IRON 5.png

Gabriela Kondracka

Inżynier Produktu IRONCAD

e-mail: gabriela.kondracka@ironcad.pl
telefon: 729 554 993

IC TEAM JP

Judyta Polak

Inżynier Produktu IRONCAD

e-mail: judyta.polak@tmsys.pl
telefon: 661 668 663

TEAM IRONCAD 6.png

Rafał Kossewski

Inżynier Wsparcia Technicznego CAD/CAM

e-mail: rafal.kossewski@ironcad.pl
telefon: 690 984 061

Oddział północ

Box 245 305
ICTEAMDP

Dariusz Plaszczyk

Kierownik oddziału północ

e-mail: dariusz.plaszczyk@ironcad.pl
telefon: 510 108 993

ICTEAMGK

Grzegorz Kiśluk

Inżynier Wsparcia Technicznego CAD

e-mail: grzegorz.kisluk@tmsys.pl
telefon: 665 354 545

Box 245 305

Nasze dane

Odwiedź nas

TMSys Sp. z o.o.
ul.Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Oddział Północ

ul. Abrahama 6
84-300 Lębork
tel. 59 333 00 95
polnoc@ironcad.pl

Zadzwoń

Dział handlowy:
12 362-30-76
Wsparcie techniczne:
12 419 80 21
Szkolenia:
12 428-51-47
Centrala:
12 430-04-16

Uzyskaj ofertę

Aby uzyskać szczegółową wycenę prosimy uzupełnić formularz:

Napisz e-mail

Zapraszamy do kontaktu!

                    Numer konta bankowego: BGŻ BNP PARIBAS 83 1750 0012 0000 0000 2074 9431

Pobierz