Oferta dla edukacji

Jedynym sposobem nauki jest działanie.
Zatroszcz się o swój rozwój i pobierz wersję studencką IRONCAD!
W IRONCAD mocno wierzymy, że do sukcesu akademickiego,
jak i zawodowego, potrzebna jest solidna wiedza,
kreatywność oraz umiejętności.
Dlatego też, jeśli jesteś uczniem, bądź studentem i chcesz zadbać o swoją przyszłą ścieżkę kariery, skorzystaj z bezpłatnego dostępu do naszego innowacyjnego narzędzia do projektowania 3D, jakim jest program IRONCAD. Coraz więcej firm decyduje się na zakup oprogramowania IRONCAD, dzięki któremu może bez problemu: tworzyć zaawansowane projekty, modele maszyn i urządzeń, sporządzać profesjonalną dokumentację techniczną, korzystać z wbudowanych bibliotek oraz tworzyć animacje ruchu urządzeń czy fotorealistyczne wizualizacje zaprojektowanych produktów.

Odczytuj, zapisuj i edytuj wszystkie popularne na rynku pliki CAD 2D/3D. Skorzystaj z zaawansowanego modelowania powierzchniowego, a także zredukuj cykl projektowania swojej maszyny, dzięki technice „Drag&Drop” („Przenieś&Upuść”). Zostań użytkownikiem bezpłatnej wersji programu i korzystaj z oprogramowania, na którym pracują konstruktorzy w dużych przedsiębiorstwach! Poczuj się jak konstruktor w dużej firmie i bezpłatnie korzystaj z możliwości uniwersalnego narzędzia do projektowania jakim jest IRONCAD!
Jak to zrobić?
Wystarczy, że wypełnisz przygotowany przez nas formularz. Zajmie Ci to dosłownie kilka minut. Bezpłatna wersja studencka/edukacyjna zostanie wygenerowana po weryfikacji statusu studenta/ucznia. Ciesz się darmowym dostępem do pełnej funkcjonalności programu IRONCAD już dziś!
Pobierz wersje edukacyjną
Polecamy również
©  2024 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone