Opinie użytkowników

Już ponad 1500 firm z różnych branż w Polsce nawiązało z nami współpracę. Klienci wdrażają kolejne licencje IRONCAD, dodatki do programu i aktualizacje, co jest dowodem dobrej współpracy i rozwoju produktu. Nasze narzędzia wspierają inżynierów i przedsiębiorców w codziennej pracy, pomagając im realizować kolejne cele biznesowe.

   
   

ARMAT Arleta Prylowski
Arleta Prylowski
https://armat.pl/

Bardzo profesjonalna firma, którą tworzą ludzie! Ludzie kompetentni, otwarci na bolączki klienta oraz bardzo życzliwi. Program IRONCAD, który posiadamy w firmie ARMAT spełnia wszystkie nasze wymagania. Największym plusem tego programu jest szybkość modelowania. Pozdrawiamy przy okazji Rafała Kossewskiego i dziękujemy mu za wsparcie jakim nas obdarza.

WIGAL Sp. z o.o.
Marek Martyniak
www.wigal.pl

Posiadamy 4 licencje IronCad. Program spełnia wszystkie nasze wymagania, jest łatwy i intuicyjny w obsłudze. Pozwala projektować modele w 3D jak i tradycyjnie w 2D. Wsparcie techniczne w miły i kulturalny sposób odpowie na każde pytanie i nie pozostawia bez rozwiązania problemu.

PPHU Met-Rico Edyta Sędkiewicz
Michał Met-Rico
www.met-rico.pl


W firmie TMSYS zakupiliśmy program do projektowania parametrycznego 2D i 3D IRONCAD. Pomimo wcześniejszego braku styczności z tym środowiskiem graficznym, szybko zrealizowaliśmy pierwsze projekty przy wsparciu pomocy zarówno telefonicznej jak i online. Sprawna i profesjonalna pomoc.
   

PHU Elmix
Dariusz Czekaj
www.elmix.eu

Program IronCad jest bardzo dobrym narzędziem, dziwne jest wprawdzie dla mnie, że ta sama opcja wywołana z różnych miejsc w programie ma inne właściwości, było to dla mnie zaskoczenie i nieraz powodowało trudności, pokonywane na szczęście dzięki szybkiej i sprawnej pomocy technicznej - szczególne podziękowania panu Rafałowi Kossewskiemu za cierpliwość i pochylanie się nad dziwnymi wymaganiami wobec programu spowodowanymi nietypowymi potrzebami w prototypach. Ogromna elastyczność w szkoleniach - dopasowanie czasu, miejsca, sposobu - niezwykłe ale dziękuję TMSYS za takie podejście.

Delift Łukasz Czechowski
Sylwia Czechowska
www.delift.pl

Polecam serdecznie firmę TMSYS. Zakupiony program Ironcad okazał się być dobrym wyborem. Jestem na początku drogi, jeśli chodzi o rysowanie, więc w szczególności bardzo sobie cenię możliwość łączenia zdalnego i pomocy technicznej. Skorzystałam i ze strony firmy nie było żadnych problemów.
Jednodniowe szkolenie z Panem Jakubem również okazało się bardzo przydatne i potrzebne. Kompetentny zespół i przede wszystkim pomocny i bardzo miły. Nie zostawiają klienta samemu sobie a to dla mnie było bardzo ważne.

WELDING TECHNOLOGY
Adrian ŁątkaW firmie TMSYS zakupiliśmy program do projektowania parametrycznego 2D i 3D IRONCAD, - program był strzałem w 10. Jako osoby świeże w temacie (ponieważ nie mieliśmy nigdy styczności z takimi programami) z pomocą obsługi technicznej po dwóch - trzech tygodniach ich naprawdę ciężkiej pracy i perfekcyjnej współpracy z nami możemy powiedzieć, że 3 dni dokładnego rysowania na kartce skomplikowanej klatki schodowej zamieniliśmy na 3 godziny precyzyjnego rysowania w programie. Serdecznie Wam dziękujemy a przyszłym Klientom szczerze Ich polecamy 🙂


   

P.U.H Ludmiła Pilecka-Paluch
Marcin Paluch


Pełen profesjonalizm, TMSYS to nie „tylko sprzedawca” to partner w biznesie. Rozpocząłem współpracę z firma od zakupu IronCAD2019/2020 + IC Normalia. Zapoznanie z oprogramowaniem we własnym zakresie następnie szkolenie z Panem Rafałem Kossewskim wyczerpująco uzupełniło moje braki wiedzy i poszerzyło horyzonty w dalszym zdobywaniu wiedzy z obsługi i wykorzystania oprogramowania. Pomoc techniczna zawsze wyczerpująco pomoże w rozwiązaniu wszelakich problemów technicznych. Obsługa na najwyższym poziomie kultury oraz kompetencji. Dokupiłem aktualizacje do wersji IronCAD2021 + IC Normalia oraz dodatkową licencję. Obecnie poważnie rozważam zakup skanera 3D wraz z oprogramowaniem do inżynierii odwrotnej. Pełne zaufanie do firmy, gorąco polecam i będę polecał.

SPS KRZYSZTOF KLOS
SPS Klos


Współpraca z TMSYS powinna być wzorem dla innych 😉 Zawsze pomagają, podpowiadają jak wykonać nawet bardzo skomplikowane elementy w IRONCAD. Czasami trudno się dodzwonić ale ZAWSZE ktoś oddzwoni 🙂 to się chwali. Pomoc na świetnym poziomie, nawet jak teraz patrze z biegiem czasu że na początku użytkowania dzwoniliśmy z problemami naprawdę błahymi i zawsze miło i sympatycznie prowadzono nas zdalnie do celu 🙂
POLECAM w 100% !!

FHU WOJTEX Wojciech Machowski
Honorata Machowska


Program w obsłudze przyjazny jak dla mnie przyjaźniejszy nisz programy konkurencji Przejście z modelu 2D do dokumentacji naprawdę super, zawijanie stożków proste. Bardzo wszechstronny jeszcze tylko wytrzymałości nie zostały przetestowany. Wsparcie techniczne szybka reakcja (zgłoszenie po godzinie 20 konsultacje już następnego dnia po 8), miło, konkretnie problem rozwiązany.


   

ZAKŁAD AUTOMATYKI ZREMB WARSZAWA
Tomasz Piros
http://zawzremb.pl/


Firma pozwoliła poznać się z jak najlepszej strony zarówno pod względem obsługi klienta, jak i sprzedawanego oprogramowania - w moim przypadku jest to IRONCad. Są bardzo otwarci na klienta, zawsze można się dogadać, nie ma problemów z komunikacją. A sam program użytkuję blisko 6 lat i na największą uwagę zasługuje sposób w jaki producenci rozwijają oprogramowanie - duża różnica w porównaniu do pierwszych wersji, które użytkowałem, jak i również możliwość zgłaszania własnych uwag do programu, które często są brane pod uwagę przy wypuszczaniu nowszych wersji.

ALURON Sp. z o.o.
Grzegorz Błoch
http://www.aluron.pl/pl/


Pracuję na IRONCAD od około 3 lat. Jest to intuicyjny program o sporych możliwościach projektowych z dodatkową darmową możliwością wykonania prostej analizy MES dla stworzonego projektu. Jeśli chodzi o kontakt z firmą, jestem bardzo zadowolony zarówno z trafności odpowiedzi jak i z szybkości.

Zakład Ślusarsko-Produkcyjny Adam Zblewski
Łukasz Zblewski
http://zblewski.pl/


Współpracujemy już z TMSYS od wielu lat. Od przedstawienia możliwości IRONCAD'a następnie zakup, szkolenia oraz pomoc techniczna nasza współpraca przebiega fantastycznie. Zespół jest dostępny, pomocny i odpowiada na wszelkie pytania a sam program rewelacja. POLECAM!

MyTech Karol Konopka
Karol Konopka


Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Korzystam z oprogramowania IronCAD które u nich nabyłem i z którego też przeszedłem w tej firmie szkolenie. Bardzo kompetentni ludzie. Do tego zawsze jak mam problem techniczny to zawsze pomogą. Gorąco polecam

Mbud Janusz Małek
Janusz Małek


Profesjonalizm na wysokim poziomie, pomoc w dobraniu dobrego oprogramowania w zależności od potrzeb i możliwości inwestycyjnych. Używam Ironcad od 5 lat do wykonywania dokumentacji wykonawczej budynków w konstrukcji drewnianej i doceniam ogromne możliwości Ironcad oraz dużą elastyczność. Szczerze polecam firmę Tmsys oraz Pana Rafała Kosewskiego

ARDAL Piotr Ladra
Piotr Ladra


Polecam Firmę TMSYS Sp. z o.o. - prawdziwi PROFESJONALIŚCI, a program którego od roku używam IRON CAD oceniam bardzo dobrze. Intuicyjny, łatwy w obsłudze z dużą ilością normaliów do tego wizualizacje oraz efekt końcowy - eksport do PDF 3D i klient może zobaczyć projekt 3D na własnym komputerze. Klienci są zadowoleni, a konsultacje w sprawie projektów dużo łatwiejsze jak mogą projektowane urządzenie obejrzeć - prawie jak w rzeczywistości. POLECAM zarówno program jaki posiadam, firmę TMSYS i jej pracowników, zawsze pomocnych i życzliwych.
   

PPHU Met-Rico Edyta Sędkiewicz
Adam Bakiewicz
www.met-rico.pl


Program IronCAD nie obciążającym systemu, posiada bardzo wiele przydatnych funkcji a intuicyjność interfejsu to duży plus oprogramowania.
Dodatkowo pełen profesjonalizm osób pracujących w firmie TMSYS Sp. z o.o. sprawia iż przyjemnie współpracuje się z dystrybutorem software-u Pozdrawiam Pana Rafała - Firma Met-Rico ŁódźPRO-PROJECT Henryk Kartaszynski
Piotr Ostrowski
http://pro-project.pl/


Firma Pro-Project Henryk Kartaszyński uprzejmie informuje o owocnej współpracy z firmą TMSYS Sp. z o.o. , która dała się poznać jako wartościowy dostawca oprogramowania komputerowego IRONCAD. Współpraca rozpoczęła się kilka lat temu i ze względu na zadowolenie i korzyści jakie ze sobą niesie – trwa do dnia dzisiejszego.
Dzięki dotychczasowej współpracy firma TMSYS Sp. z o.o. jest godnym zaufania partnerem biznesowym, który angażuje się w zlecone zamówienia i rzetelnie je realizuje. Jakość współpracy podnosi także wysoki poziom komunikacji zwłaszcza z Panem Rafałem Kossewskim Inżynierem Produktu IronCAD. Dziękujemy za dotychczasową współpracęKON-TECH Paweł Łapucha
Paweł Łapucha


Z firmą TMSYS współpracuję już 10 lat. Pierwszy kontakt miałem podczas zakupu programu IRONCAD do naszej firmy działającej w branży motoryzacyjnej. Był to program działający w środowisku 3D. Nie zawiedliśmy się - strzał w dziesiątkę. Program spełnił wszystkie nasze oczekiwania a przede wszystkim był w rozsądnych pieniądzach. Dużą zaletą jest to, że pomoc z działu technicznego w osobie Pana Rafała i Darka jest na wysokim poziomie praktycznie 24h. Gorąco polecam TMSYS.

SMIT
Przemysław Kowalewski
http://smit-tech.eu

Miałem IRONCAD 2015 teraz przechodzę na wersję 2020. Co do zasady bardzo mi się podoba modelowanie 3D za pomocą Triball, jest szybkie i intuicyjne. Pomocne są gotowe biblioteki normaliów chociaż jak ktoś ma czas to może sobie sam łatwo w tym programie stworzyć. Bardzo pomocne jest modelowanie blach na podstawie brył.

KAMA-eco Group Silesian Seaplane Company Sp. z o.o.
Adam Kloska
http://kamaeko.com.pl/

Współpracujemy z firma TMSYS od początku wprowadzania na rynek programu IRONCAD Firma jak była tak jest profesjonalnym partnerem handlowym, zawsze gotowym fachowej pomocy. Serdecznie polecamy. My nie jesteśmy zawiedzeni, a bardzo zadowoleni z owocnej współpracy
Polecamy również
©  2024 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone