IRONCAD SYNERGY

IRONCAD SYNERGY to platforma oparta na chmurze do optymalizacji procesu projektowania poprzez współdzielenie plików.
IRONCAD SYNERGY to innowacyjne rozszerzenie, oferujące dostęp do plików z dowolnego miejsca na ziemi, z możliwością wykorzystania wybranego przez projektanta urządzenia. 

Wydajna platforma SYNERGY została stworzona z myślą o usprawnieniu procesu projektowania oraz zarządzania danymi w wygodny i miarodajny sposób. Nowoczesna technologia pracy w chmurze, pozwala użytkownikom na całkowitą pracę zdalną, natomiast inteligentna konfiguracja umożliwia dodawanie kolejnych użytkowników, wraz ze zwiększeniem dostępnej przestrzeni na wykorzystane dane.
Mobilność
IRONCAD SYNERGY zapewni Ci dostęp do platformy z dowolnego miejsca na ziemi,
z możliwością wykorzystania ulubionego urządzenia.
Bezpieczeństwo
Z troską o bezpieczeństwo użytkowników, platforma zapewnia kontrolowane zarządzanie plikami, co w praktyce przekłada się na bezpieczne logowanie i wylogowanie.
Niezawodność
KeyShot daje moc tworzenia wysokiej jakości wizualizacji, które przyciągają klientów i efektywniej prezentują Twój produkt. Wykorzystaj rendery na swojej stronie internetowej, w katalogu czy sklepie online.

Poznaj możliwości IRONCAD SYNERGY

Praca w chmurze

Pracuj na rozszerzeniu, które będzie niezawodne w każdej sytuacji. IRONCAD SYNERGY to platforma korzystająca z certyfikowanego systemu Synergy Vault, opartego na chmurze. System zapewnia użytkownikom szybką i efektywną współpracę, wspierając pracę zespołów projektowych i sprzedażowych. Zarówno klienci, dostawcy jak i zespoły mają możliwość konfiguracji produktów oraz przesyłanie koncepcji projektowych jednym kliknięciem, wykorzystując w tym celu dedykowany konfigurator.

Niezawodne przechowywanie danych

Platforma IRONCAD SYNERGY zapewnia dostęp do plików z dowolnego miejsca na świecie. System Synergy Valut oferuje wygodną metodę przeglądania i kontroli dostępu, zarządzania poprawkami i wersjami, a także operowania plikami zarówno z programu IRONCAD, jak i innych systemów. W platformie SYNERGY wszystkie zewnętrzne skojarzenia plików scen 3D, a także powiązane skojarzenia rysunków są utrzymywane przez Synergy Vault, w celu optymalizacji procesu zarządzania plikami.

Konfiguracja w dowolnym miejscu

Unikalna filozofia pracy „przeciągnij i upuść” sprawia, że konfigurowanie produktów staje się procesem niezwykle prostym i intuicyjnym. IRONCAD SYNERGY oferuje zdalną konfigurację projektów 3D z dowolnego urządzenia w czasie rzeczywistym. Użytkownicy platformy mogą w bezpieczny sposób udostępnić wizualizacje swoim klientom, w celu lepszej prezentacji projektu, a także udostępnić edytowane produkty zespołom projektowym, aby przyspieszyć produkcję i szybciej wprowadzić je na rynek.

Szczegółowa wycena i zgrana współpraca

Konfigurator zawarty w IRONCAD SYNERGY umożliwia użytkownikom szybką i przejrzystą wycenę produktów. Platforma zaopatrzona jest w rozbudowane katalogi produktów 3D, które możemy zmieniać oraz udostępniać innym. Klienci posiadają również możliwość tworzenia własnych konfiguracji, które po akceptacji zostaną automatycznie załadowane do rzeczywistych danych produktu. Cały ten proces ułatwia zespołom projektowym sfinalizowanie ostatecznej wersji projektu, wygenerowanie dokumentacji technicznej oraz rozpoczęcie produkcji.

Sprawdź możliwości platformy IRONCAD SYNERGY

Uzyskaj wersję testową lub umów się z naszym specjalistą na bezpłatną prezentację programu.

Skontaktuj się z nami
Polecamy również
©  2024 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone