Zapytaj o ofertę i zyskaj promocyjną cenę podczas Targów STOM-TOOL! - IronCAD

28 marca, 2022

Zapytaj o ofertę i zyskaj promocyjną cenę podczas Targów STOM-TOOL!

Kwietniowe Targi STOM-TOOL w Kielcach oferują nie tylko świetną atmosferę, ale również wyjątkowe miejsce spotkań dla specjalistów w branży. Z tej okazji w IRONCAD możesz zyskać wyjątkowe rabaty i benefity!

Jeśli podczas trwania targów STOM-TOOL skontaktujesz się z nami lub wypełnisz poniższy formularz,
zyskasz gwarancję promocyjnej oferty z całodniowym szkoleniem w cenie!


Nie czekaj!

Zapytaj o limitowaną ofertę

Uzyskana oferta będzie obowiązywać od 05.04 do 30.04.2022

  *Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
  *Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
  (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.
  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
  Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
  Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

  Polecamy również
  ©  2023 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone