1 września, 2023

Z DRAFTCAD zyskaj podwójnie!

Czy coroczne płatności za oprogramowanie CAD 2D stają się dla Ciebie źródłem frustracji? Szukasz programu, który pozwoli Ci nie tylko szybko tworzyć projekty 2D, ale również wczyta pliki z najbardziej znany programów CAD 3D?

IRONCAD DRAFTCAD to uniwersalne narzędzie dla ekspertów z różnych branż. Umożliwia błyskawiczne i precyzyjne projektowanie w formacie 2D. Doskonale sprawdza się jako alternatywa dla popularnych na rynku systemów CAD.

DRAFTCAD doskonale sprawdzi się jako:

•          program do rysunku technicznego,

•          oprogramowanie do projektowania 2D,

•          narzędzie do rysowania z wymiarowaniem.     

Oprogramowanie CAD pozwala nie tylko na wczytanie plików z popularnych aplikacji 3D CAD, ale także na ich szybką i łatwą konwersję do formatu 2D.

Dzięki DRAFTCAD masz możliwość edycji plików w formatach DWG, DXF oraz EXB oraz przeglądania wielu popularnych formatów, takich jak 3D ACIS(R) .sat, PARASOLID(R) .X_T, .step, .stp, IGES .iges i .igs.

Teraz kupując oprogramowanie DRAFTCAD z rabatem 30%, otrzymasz dostęp do kursu MASTERN, prowadzonego przez eksperta Jakuba Maja, za symboliczną złotówkę! Standardowa cena to 499 zł. Dzięki rocznemu dostępowi do kursu możesz dostosować naukę do swojego harmonogramu.

Sprawdź ile zaoszczędzisz i co zyskasz dzięki wdrożeniu naszego rozwiązania!

Polecamy również
©  2024 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone