W noworocznej promocji IRONCAD zyskujesz podwójnie! - IronCAD

13 stycznia, 2021

W noworocznej promocji IRONCAD zyskujesz podwójnie!

Szukasz programu CAD 3D, który w nowym roku skutecznie usprawni Twoją pracę i pozwoli zaoszczędzić cenny czas? Skorzystaj z noworocznej promocji na oprogramowanie IRONCAD i zyskaj podwójnie!

Tylko do 31.01.2021 możesz kupić program IRONCAD 2021 w starej, niższej cenie oraz otrzymać profesjonalne szkolenie z jego obsługi całkowicie gratis!

Od 01.02.2021 nastąpi zmiana cen programu, dlatego nie czekaj i skorzystaj
z promocji jeszcze dziś.

 

Popularne formy finansowania programu CAD 3D

Wielu przedsiębiorców planujących zakup programu CAD 3D preferuje rozłożenie płatności na optymalne raty, nie chcąc inwestować od razu całej kwoty. W przypadku oprogramowania IRONCAD możliwe są dwie wygodne formy finansowania w postaci leasingu oraz rat PayU.

 

Zapytaj o ofertę

Aby otrzymać szczegółowe informacje o promocji oraz o dodatkowych formach finansowania (leasing, raty PayU) wypełnij poniższy formularz.

  Zaznacz wszystko
  *Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
  *Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
  (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.
  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
  Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
  Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

  Polecamy również
  ©  2021 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone