To ty rządzisz.Wybierz program CAD/CAM na miarę swoich projektów! - IronCAD

16 lutego, 2022

To ty rządzisz.
Wybierz program CAD/CAM na miarę swoich projektów!

VisualMILL czy OneCNC? U nas to ty decydujesz!


A w cenie zakupionego programu zyskasz spersonalizowany postprocesor na Twoją maszynę operującą na G kodach!

Poznaj możliwości VisualMILL i OneCNC

VisualMILL


Szukasz systemu CAM odpowiedniego na dobry start? Pobierz bezpłatnie pełnowymiarową wersję programu, poznaj środowisko pracy i odkrywaj bogatą funkcjonalność systemu CAM! VisualMILL w relacji do umiarkowanej ceny oferuje szerokie możliwości. Oprócz otwierania standardowych formatów wymiany plików modeli 3D (bryłowych i powierzchniowych), ma możliwość wczytywania plików w natywnych formatach programu SolidWorks. Najnowsza wersja obsługuje procesory 64 bitowe, co w dużym stopniu przyspiesza czas generowania ścieżki narzędzia.

OneCNC


OneCNC to kompletne rozwiązanie, które łączy zarówno system CAD, jak i CAM. Wydajne ścieżki narzędzia dbają o stałe załadowanie frezu i zwiększają żywotność narzędzi. Z kolei szybkie ścieżki narzędzia zminimalizują nagłe zmiany kierunku cięcia, dzięki czemu skutecznie zapobiegniesz złamaniu narzędzia lub uszkodzeniu wyrobów. W OneCNC zyskasz możliwość importu wielu popularnych formatów plików, takich jak: STEP, IGES Parasolid, SAT, VADF, SolidWorks, Rhino, DWG, DXF, w celu łatwiejszej komunikacji z klientami.


To ty rządzisz. Dowiedz się więcej o ofercie.

  *Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
  *Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
  (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.
  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
  Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
  Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

  Polecamy również
  ©  2022 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone