Szkolenie: Projektowanie regałów metalowych - IronCAD

13 stycznia, 2021

Szkolenie: Projektowanie regałów metalowych

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu online i dowiedz się, jak w szybki sposób zaprojektować regał metalowy w programie IRONCAD z wykorzystaniem nakładki IC-Normalia oraz modułu arkusz blachy.

Data: 21.01.2021

Godzina: 12:00

 

Biorąc udział w naszym szkoleniu dowiesz się m.in. w jaki sposób:

 • Zaprojektować regał metalowy
 • Wykorzystać narzędzia dostępne w nakładce IC-Normalia
 • Wygenerować rozwinięcia blach
 • Stworzyć dokumentację płaską
 

Zarejestruj się

Aby zarejestrować się na szkolenie, wystarczy wypełnić poniższy formularz.

 

  Zaznacz wszystko
  *Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
  *Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
  (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.
  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
  Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
  Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

  Polecamy również
  ©  2021 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone