Spotkajmy się na konferencji w Bydgoszczy "Druk 3D w branży narzędziowo-przetwórczej" - IronCAD

11 lutego, 2020

Spotkajmy się na konferencji w Bydgoszczy "Druk 3D w branży narzędziowo-przetwórczej"

 

Aktualnosci

Weź udział w konferencji "Druk 3D w branży narzędziowo-przetwórczej" i poznaj możliwości oprogramowania BOB CAD/CAM.

 

Wydarzenie odbędzie się 4 marca 2020 w Bydgoszczy, przy ul. Gdańskiej 187.

Podczas konferencji odbędą się merytoryczne warsztaty i prelekcje w tym m.in. „BOB CAD/CAM jako alternatywa dla wiodących systemów CAM w obróbce form” prezentowany przez dr. inż. Rafała Kudelskiego.

Przygotowaliśmy pulę biletów, uprawniających do darmowego uczestnictwa w wydarzeniu. Chcesz otrzymać bezpłatną wejściówkę? Zapraszamy do kontaktu.

Konferencja: Druk 3D w branży narzędziowo-przetwórczej

Termin: 04.03.2020

Miejsce: Bydgoskie Centrum Targowo – Wystawiennicze (ul. Gdańska 187, Bydgoszcz

 


  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
  Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
  Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

   

   

  Polecamy również
  ©  2022 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone