Siła produktywności – IRONCAD 2021 - IronCAD

18 stycznia, 2021

Siła produktywności – IRONCAD 2021

IronCAD ogłasza wydanie najnowszej wersji programu, która została zaprojektowana z myślą o zwiększeniu produktywności procesu produkcji.

IRONCAD CAD 3D jest programem najczęściej wybieranym przez producentów elementów metalowych i producentów maszyn na zamówienie. Nowa wersja IRONCAD 2021 zawiera wiele ulepszeń, dzięki którym klienci mogą wprowadzać innowacje podczas projektowania i szybciej przechodzić do procesu produkcji.

Każdego roku do producenta IRONCAD spływają informacje zwrotne od globalnych klientów z sugestiami, jakie ulepszenia powinny zostać wprowadzone do procesu projektowania, aby przyspieszyć cały proces produkcji.

Ten rok był bezprecedensowy, dlatego dołożono wszelkich starań, by zadbać o użytkowników i zapewnić im ciągłość pracy. W ciężkich czasach potwierdziło się, że produktywność jest bardzo ważnym aspektem prowadzenia ich biznesu.

W IRONCAD 2021 główny nacisk został położony na poprawę wydajności procesu projektowania od etapu 3D do etapu tworzenia detali 2D. Wprowadzono nowe funkcjonalności, które dodatkowo usprawniają tworzenie projektów i rysunków produkcyjnych. Producent IRONCAD, w odpowiedzi na doświadczenia użytkowników, stale pracuje nad ulepszaniem jakości procesu projektowania, tak aby był on coraz bardziej wydajny.

 

Przykłady nowych ulepszeń w IRONCAD 2021:

- Ulepszone uchwyty InteliKształtów zwiększają wydajność. Nowa funkcjonalność pozwala na szybką, symetryczną zmianę gabarytów z wykorzystaniem przeciągania prawym klawiszem myszy oraz zapewnia wygodny dostęp do pola, służącego do wprowadzania wymiarów gabarytu. Podąża ono za kursorem. W IRONCAD 2021 dodano również możliwość edycji odległości uchwytów gabarytu od punktu lub punktu środkowego, co pozwala użytkownikom na szybsze projektowanie z wykorzystaniem InteliKształtów IRONCAD.

- Poprawienie interfejsu użytkownika zwiększa komfort użytkowania. IRONCAD 2021 oferuje: przejrzysty dostęp do wielu katalogów, informacje o powierzchni ścian i długościach krawędzi wyświetlane bezpośrednio w scenie, możliwość filtrowania zespołu / części / funkcji / ścian, krawędzi oraz wierzchołów. Dodatkowo skróty TriBall redukujące korki w powtarzaniu poleceń Połącz (tutaj) kopiuj oraz wiele innych usprawnień sprawiają, że proces projektowania w nowej wersji programu jest bardziej wydajny.

- Ulepszone projektowanie i dostępność blach. Poprawiony proces wyboru arkusza blachy, automatyczne wyrównywanie i aktualizacja gięcia oraz szybki dostęp do właściwości gięcia przyspieszają zarówno projektowanie, jak i edycję w IRONCAD elementów blaszanych.

- Poprawienie modułu do tworzenia rysunków technicznych 2D. W IRONCAD 2021 znajdziecie: adnotacje w katalogach 2D, katalog szablonów 2D, nowe narzędzia do tworzenia chmurek rewizyjnych, kody tolerancji ISO dla wymiarów, ulepszone opcje tworzenia rysunków pakietowych oraz wiele innych ulepszeń, które skutecznie usprawniają proces przygotowywania w programie dokumentacji produkcyjnej.

- Ulepszenia w zakresie współpracy i udostępniania. Bezpłatna przeglądarka ICWebViewer oferuje teraz lepszą wydajność przy dużych plikach, przejrzysty interfejs użytkownika oraz obsługę wyświetlania tekstur umieszczanych na modelach. Pozwala to na szybsze i łatwiejsze przekazywanie projektów 3D klientom, którzy mogą je przeglądać na dowolnym urządzeniu przenośnym z dostępem do internetu, jak tablet czy smartfon.

W roku, w którym panowała ogromna niepewność, a firmy i ludzie zostały dotknięte na różne sposoby, zespół IronCAD ściśle współpracował z ze swoimi klientami nad kształtowaniem wydania wersji 2021 tak, aby spełnić ich obecne potrzeby i pomóc w planowaniu przyszłych możliwości pracy zdalnej. IronCAD pozostaje zaangażowany w skupienie się na satysfakcji naszych klientów i dostarczaniu im rozwiązań, które pomogą im pozostać konkurencyjnymi i innowacyjnymi w tych trudnych czasach. IRONCAD 2021 jest naszym pierwszym krokiem w tym kierunku i wraz z naszymi zespołami opracowujemy kolejne innowacyjne rozwiązania, aby stale dostarczać je naszym klientom” powiedział Cary O’Connor, wiceprezes ds. marketingu IronCAD.

Aby uzyskać bardziej szczegółowa listę ulepszeń w IRONCAD 2021 kliknij tutaj

Chcesz poznać możliwości programu IRONCAD? Umów się z nami na bezpłatną prezentację programu. Więcej informacji >

 

O producencie programu IRONCAD

Firma IronCAD z siedzibą w Atlancie w stanie Georgia jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie produktywnego projektowania 3D, które zapewniają najwyższy poziom satysfakcji klienta oraz wysoką wydajność.

Poszczególne komponenty oprogramowania mogą być używane samodzielnie, jako uzupełnienie w istniejącym środowisku projektowym lub mogą być używane razem w celu efektywnej współpracy w całym przedsiębiorstwie.

Flagowy produkt IronCAD – IRONCAD CAD 3D zdobył wiele nagród branżowych za swoją innowacyjną technologię i jest liderem w branży pod względem łatwości użytkowania i wydajności projektowania. Tysiące klientów na całym świecie wykorzystuje IRONCAD do wspierania swojego sukcesu w biznesie.

Polecamy również
©  2021 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone