20 września, 2022

Rabat za polecenie programu. Program Poleceń trwa!

Korzystasz z oprogramowania CAD/BIM i jesteś z niego zadowolony?

Weź udział w programie Poleceń, którego główną ideą jest „Rabat za polecenie”.
Zyskaj voucher do kwoty 2000 zł za polecenie oprogramowania dystrybuowanego przez firmę TMSYS!

Program poleceń to rozwiązanie, skrojone na miarę potrzeb klientów. Pozwoli zaoszczędzić zarówno jednej, jak i drugiej stronie. W tej sytuacji Kupujący oprogramowanie, zdobywa nowy program z wyjątkową zniżką, natomiast Polecający zyskuje dodatkowy rabat za swoje polecenie w postaci bonu lub vouchera do kwoty 2000 zł.

Kto może wziąć udział?

Program Poleceń obowiązuje użytkowników* oprogramowania dystrybuowanego przez firmę TMSYS. Co to oznacza?

Osobami polecanymi mogą być firmy, pracownicy firm lub konsumenci indywidualni którzy, na przestrzeni 6 miesięcy do daty polecenia, nie testowali oprogramowania będącego w ofercie TMSYS/MTPARTNER, nie otrzymali żadnej oferty handlowej i z którymi przedstawiciele firmy TMSYS/MTPARTNER nie prowadzili żadnych rozmów handlowych. Podmiotami Polecającymi nie mogą być pracownicy, współpracownicy lub partnerzy handlowi firmy TMSYS/MTPARTNER.

Jak wziąć udział?

Sam proces zapisu do Programu Poleceń jest naprawdę prosty! Wystarczy kliknąć w poniższy przycisk i wypełnić krótki formularz znajdujący się na dole strony. Po wypełnieniu i wysłaniu formularza, osoba Kupująca otrzyma od nas maila z dalszymi wskazówkami i szczegółami dotyczącymi Programu Poleceń.

Z Tobą (osobą Polecającą) skontaktujemy się jak najszybciej – telefonicznie lub mailowo, w zależności od tego, jaki sposób kontaktu wybierzesz w formularzu.

Ile mogę zyskać?

Program poleceń zależny jest od dwóch aspektów: oprogramowania, które zostanie polecone oraz liczby licencji, która zostanie zakupiona. Bazując na tych dwóch informacjach, nasz system wyliczy Twój rabat. Przedstawmy to na przykładzie oprogramowania IRONCAD.

 Decydując się zakup 2 licencji wieczystych, uzyskany rabat dla Polecającego wynosi 850 zł. Z kolei, gdy liczba licencji zwiększy się do 4 licencji wieczystych, rabat wzrośnie do kwoty 1800 zł!

Co dalej?

Nadszedł czas na wykorzystanie otrzymanych rabatów! Ciesz się swoimi zyskiem w postaci vouchera lub bonu i zainwestuj otrzymaną kwotę coś naprawdę wyjątkowego. Twoja nagroda zostanie przekazana nie później niż 14 dni od daty zakupu przez Polecanego.

Polecamy również
©  2023 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone