Październikowe szkolenia z IRONCAD - IronCAD

2 października, 2019

Październikowe szkolenia z IRONCAD

3D Szkolenie Baner

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w październikowych szkoleniach z obsługi programu IRONCAD! W tym miesiącu zaplanowaliśmy dwa spotkania: w Krakowie i w Lęborku. Szkolenia będą doskonałą okazją do zapoznania się z funkcjonalnością parametrycznego oprogramowania CAD 3D, IRONCAD. Poziom dopasujemy do potrzeb użytkowników: podstawowy lub średniozaawansowany.

 

Szkolenia

15.10.2019 w Krakowie, ul. Ciepłownicza 23, prowadzący: Rafał Kossewski

16.10.2019 w Lęborku, ul. Abrahama 6, prowadzący: Grzegorz Kiśluk

 

Gwarantujemy merytoryczne spotkania w kameralnych grupach 8-10 osobowych. Koszt szkolenia to 200 zł netto dla 1 osoby lub 300 zł netto dla dwóch osób. Każdy uczestnik otrzyma voucher uprawniający do promocyjnego zakupu oprogramowania IRONCAD.

Prosimy o zabranie swoich laptopów.

 

Cena

200 zł netto 1/os.

300 zł netto 2/os.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oprogramowania IRONCAD? Już dziś wypełnij formularz i zapisz się na szkolenie. Liczba miejsc ograniczona!

 

Formularz


  *Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
  *Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
  (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.
  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
  Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
  Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

  Polecamy również
  ©  2022 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone