Ogrzej swoją karierę w jesienne dni! Aktualizacja do wersji ’22 ze szkoleniem za 1zł! - IronCAD

13 października, 2021

Ogrzej swoją karierę w jesienne dni! Aktualizacja do wersji ’22 ze szkoleniem za 1zł!

Szukasz kompleksowego programu do projektowania w środowisku 3D?

 

Wybierz program IRONCAD oraz zyskaj aktualizację do najnowszej wersji programu i szkolenie wdrażające za 1 zł dla nowych użytkowników! Zwiększ wydajność swojej pracy dzięki odpowiedniemu narzędziu, które umożliwi Ci tworzenie lepszych produktów niższym kosztem i w krótszym czasie. Najnowsza wersja programu IRONCAD niesie za sobą wiele nowych możliwości i ulepszeń, które z pewnością zwiększą Twoją innowacyjność i produktywność!

Co znajdziesz w najnowszej wersji IRONCAD?

Scena 3D

- Obrót 3D będzie wykonywany wokół środka sceny, zachowując się w bardziej przewidywalny sposób dla użytkownika;

- Wyświetlanie się okien dialogowych w miejscu wskazanym przez użytkownika – z możliwością zapamiętania ostatniej lokalizacji okna dialogowego;

- Nowe możliwości w poleceniu „szkic zagięcia” m.in. wyświetlanie podglądu szkicowanego gięcia. Podgląd będzie dynamiczny i automatycznie aktualizowany po zmianie ustawień;

- Innowacyjna funkcjonalność umożliwiająca rozbijanie grup w katalogach własnych elementów;

-Dostęp do innowacyjnych narzędzi rysunkowych przeznaczonych do tworzenia krzywych 3D oraz przeprowadzania kontroli kierunku prowadzenia krzywej 3D.

Rysunek 2D

- Usprawnienie przyciągania do punktów charakterystycznych podczas wymiarowania rysunku 2D;

- Nowa obsługa automatycznego wymiarowania dla każdego widoku w szablonach używanych do tworzenia widoków pakietowych, aby automatycznie tworzyć wymiary podczas tworzenia rysunków;

- Dodanie możliwości edycji właściwości więcej niż jednego wymiaru jednocześnie;

-Wprowadzenie opcji oznaczania widoków tylko do eksportu DWG/DXF np. do cięcia laserowego, z wykluczeniem pozostałych widoków znajdujących się na tym samym arkuszu rysunkowym 2D. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły limitowanej promocji!

  *Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
  *Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
  (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.
  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
  Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
  Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.


  Polecamy również
  ©  2022 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone