Modele 3D, dokumentacja techniczna, wizualizacje i animacje w jubilerstwie

20 października, 2020

Modele 3D, dokumentacja techniczna, wizualizacje i animacje w jubilerstwie

IRONCAD to profesjonalny program CAD 2D/3D umożliwiający kompleksowe zaprojektowanie dowolnych kształtów w środowisku 3D, który z powodzeniem można wykorzystać również w branży jubilerskiej. W IRONCAD szybko i łatwo wykonasz modele 3D m.in.: biżuterii i jej elementów, narzędzi do pracy, pudełek i pojemników na biżuterię, ekspozycji wystawowych czy też maszyn i urządzeń używanych w jubilerstwie.

Dzięki IRONCAD CAD 3D znacznie przyspieszysz swoje działania projektowe oraz zwiększysz jakość obsługi  klientów, szybko dostarczając im wizualizację koncepcji projektu w 3D.

Dzięki modelom 3D również skrócisz czas pracy. Wykonany projekt możesz zapisać, a następnie zmodyfikować i przedstawić swoim klientom w dowolnym momencie.

W sprzedaży detalicznej biżuterii, projektowanie 3D w połączeniu z drukowaniem 3D skraca sprzężenie zwrotne między projektantem a klientem.

Przejście od projektu do produkcji jest łatwiejsze i szybsze, ponieważ ręczne rzeźbienie cennego jednorazowego użytku nie jest już wymagane. Elementy do przymierzenia można dostosować na żądanie klienta, wydrukować ponownie w 3D, a następnie wyprodukować standardową metodą, co przekłada się na znaczne obniżenie kosztów tworzenia niestandardowej biżuterii.

 

Wbudowany CAD 2D

IRONCAD posiada wbudowany CAD 2D CAXA DRAFT, który umożliwia tworzenie kompleksowej dokumentacji technicznej. Cała dokumentacja jest w pełni połączona z modelem 3D, dzięki czemu zmiany w modelu 3D są automatycznie wprowadzane na rysunku 2D. Pliki możesz zapisać w formacie DWG/DXF, a następnie łatwo przenieść je na maszynę.

 

Integracja IRONCAD z KeyShot

KeyShot to oprogramowanie do renderowania umożliwiające wykonanie realistycznych wizualizacji i animacji modeli 3D.

Tworzenie profesjonalnych wizualizacji produktów i gotowych zdjęć pozwoli Ci skutecznie przekonać nawet najbardziej wymagającego klienta. Przygotowane rendery sprawdzą się zarówno w sprzedaży produktu, jak i w działaniach marketingowych.

KeyShot jest w pełni zintegrowany z IRONCAD, co daje Ci możliwość bezpośredniego renderingu modeli 3D przygotowanych w programie.

 

Co zyskujesz wybierając IRONCAD ?

- Oszczędność czasu i pieniędzy podczas projektowania
- Przedstawianie klientom nowych wzorów przed ich produkcją
- Wyróżnianie się ofertą i nowoczesnością usług
- Wieczystą licencję programu – płacisz tylko raz!
- Wbudowany CAD 2D do tworzenia profesjonalnej dokumentacji technicznej
- Odczyt/zapis/edycja wszystkich popularnych na rynku plików CAD 2D/3D
- Fotorealistyczne wizualizacje i animacje zaprojektowanych produktów
- Współpraca z systemami CAM
- Obsługa plików DWG/DXF

 

Galeria wizualizacji

     

Chcesz poznać funkcjonalność i możliwości IRONCAD?

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możesz wyróżnić się na tle konkurencji. Nasi specjaliści chętnie przygotują bezpłatną prezentację programu i dostosują ofertę do Twoich potrzeb.

 

 

Polecamy również
©  2020 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone