Kurs programowania obrabiarek CNC - IronCAD

9 sierpnia, 2021

Kurs programowania obrabiarek CNC

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kurs dostępny na nowej platformie "MASTERN".

Kompleksowe szkolenie z programowania obrabiarek sterowanych numerycznie uwzględnia programowanie ręczne, zorientowane warsztatowo i z wykorzystaniem oprogramowania typu CAM. Kurs obejmuje programowanie za pomocą G-kodu, cykli zawartych w sterowaniu Heidenhain oraz oprogramowania VisualCAM. Od obróbki 2,5D po obróbkę 5 osiową symultaniczną.

Do kogo jest skierowany nasz kurs?

  • Dla operatorów obrabiarek konwencjonalnych — Kurs jest doskonałą okazją, aby podnieść swoje kwalifikacje poprzez zdobycie umiejętności programowania CNC tokarek i frezarek.
  • Dla technologów produkcji opartych na maszynach CNC — Dla technologów chcących zdobyć lub rozszerzyć swoją wiedzę z programowania obrabiarek CNC, oprogramowania typu CAM i G-kodu.
  • Dla nauczycieli techników mechanicznych — Dla nauczycieli którzy chcą przekazywać swoim uczniom kompleksową wiedzę o programowaniu obrabiarek CNC i programie VisualCAM, nie tylko od strony naukowej, ale również praktycznej.
  • Dla studentów kierunków technicznych — Dla studentów, w szczególności mechaniki i budowy maszyn, automatyki i robotyki oraz inżynierii produkcji, którzy chcą zdobyć dodatkowe umiejętności i rozpocząć pracę związaną z obrabiarkami CNC lub systemami CAM.

W ramach kursu otrzymujesz:

  • 4,5 godzin materiałów lekcji
  • 365 dni dostępu do lekcji

Kurs jest prowadzony w pełni po polsku. Dodatkowo w ramach szkolenia otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy, gdzie poznasz innych kursantów i będziesz mógł dzielić się wiedzą, doświadczeniem i inspiracjami. Po ukończeniu kursu podejdziesz do testu, jeśli go zdasz, otrzymasz certyfikat ukończenia kursu od MASTERN.

Wejdź w link i sprawdź szczegóły!

Polecamy również
©  2021 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone