Kierunek Kariera Zawodowa - Zyskaj dofinansowanie do naszych szkoleń! - IronCAD

14 lipca, 2021

Kierunek Kariera Zawodowa - Zyskaj dofinansowanie do naszych szkoleń!

Miło nam poinformować, iż rozpoczęliśmy współpracę z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie dotyczącą realizacji szkoleń odbywających się w ramach projektu Kierunek Kariera Zawodowa.

Dzięki współpracy uczestnicy naszych szkoleń z obsługi oprogramowania CAD/BIM dostępnych w Bazie Usług Rozwojowych >> mają szansę na dofinansowanie ich udziału. Projekt Kierunek Kariera Zawodowa jest współfinansowany przez EFS oraz rozliczany bonami szkoleniowymi firmy Sodexo.   

Aby zostać uczestnikiem projektu należy być osobą dorosłą, a także mieszkać lub uczyć się, lub pracować w województwie małopolskim. Należy również posiadać Bilans Kariery uzyskany w projekcie Kierunek Kariera.

 

Ważne informacje

1. Możliwość otrzymania dofinansowania do Usług mają jedynie Uczestnicy Projektu Kierunek Kariera Zawodowa realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie;

2. Warunkiem uczestnictwa w Projekcie jest spełnienie kryteriów kwalifikacyjnych określonych na stronie kierunek.pociagdokariery.pl oraz skorzystanie z Bilansu Kariery w ramach projektu Kierunek Kariera;

3. Dofinansowanie do usług szkoleniowych/egzaminów  wynosi maksymalnie 85 %.;

4. Każdy Uczestnik Projektu samodzielnie dokonuje wyboru usługi, zgodnej z obszarami określonymi w Bilansie Kariery, spośród ofert dedykowanych dla Uczestników Projektu Kierunek Kariera Zawodowa z Bazy Usług Rozwojowych (www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl).

 

Więcej informacji

Więcej informacji na temat projektu Kierunek Kariera Zawodowa możecie znaleźć w serwisie informacyjnym Małopolski Pociąg do Kariery: https://kierunek.pociagdokariery.pl/artykul/Wspolpraca-z-instytucjami-szkoleniowymi

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Jesteś zainteresowany/a udziałem w projekcie Kierunek Kariera Zawodowa oraz dofinansowaniem szkolenia z obsługi naszego oprogramowania? Skontaktuj się z nami!

 

Polecamy również
©  2021 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone