6 grudnia, 2018

IRONCAD WZMACNIA ZESPOŁY SPRZEDAŻOWE W MODUŁOWYM SYSTEMIE PROJEKTOWANIA

Tranfersysteme Automation

Zapraszamy do przeczytania case study, opisującego w jaki sposób firma Schnaithmann GmbH (dostawca technologii produkcji automatyzacji) wzmocniła zespoły sprzedażowe w modułowym systemie projektowania dzięki IRONCAD.

Schnaithmann GmbH jest jednym z wiodących dostawców zaawansowanej technologii automatyzacji. Dzięki szerokiemu spektrum usług , firma dostarcza wysokiej jakości rozwiązania zarówno dla montażu, przepływu materiału, jak i obsługi. Klienci Schnaithmann otrzymują pełen zakres usług od jednego, kompetentnego dostawcy – od specjalistycznego planowania i wysokiej jakości komponentów, aż po dobrze zharmonizowany, kompletny system. Schnaithmann jest liderem w swoim przemyśle, wraz z wieloma przedsiębiorstwami odnosi sukces na całym świecie, które ufają jego usługom.

Jako lider rynku, Schnaithmann zawsze szuka sposobu do udoskonalenia swoich usług dla swoich klientów. Jedną z metod ulepszenia obsługi klientów było skorzystanie z pakietu IronCAD Design Collaboration Suite (DCS). Miało to na celu stworzenie modułowego systemu projektowania, który pozwala zespołom sprzedaży na szybkie dostarczenie koncepcji projektu 3D do klientów oraz na sprawne i efektywne odpowiedzi na zamówienia.

Modułowy system projektowania według firmy  Schnaithmann

Po ocenie różnych systemów CAD, w tym IronCAD DCS, firma Schnaithmann uświadomiła sobie, że IronCAD  dostarczył rozwiązanie wykraczające poza ich potrzeby. Zdali sobie dodatkowo sprawę z tego, że IronCAD DCS może być używany w wielu obszarach biznesu, nie tylko w projektowaniu.

Anlagenbau Gesamt Schnaithmann Maschinenbau 700x480

W pierwszej kolejności firma Schnaithmann zaczęła korzystać z programu IRONCAD (jeden z elementów DCS) i jego innowacyjnych narzędzi do projektowania, takich jak drag and drop (tłum.: przeciągnij i upuść), Triball (narzędzie opatentowane przez IronCad), a także katalogów do szybszego budowania bibliotek komponentów 3D. Firma następnie przechowywała ukończone części i montowała je w nowych katalogach nowego IronCada, umożliwiając szybkie tworzenie maszyn przy użyciu modułowego procesu projektowania podczas pracy z klientem.

Co więcej, zespół sprzedażowy Schnaithmanna miał możliwość odwiedzenia swoich klientów wraz z laptopami,  które posiadały lżejszą wersję  IronCAD DCS. Na miejscu przedstawiciele handlowi byli w stanie zbudować projekty pod zamówienie klienta, sfinalizować z nim umowę projektu.  Przy użyciu tego elementu  IronCAD DCS,  handlowcy mogli również tworzyć zestawienie materiałowe (BOM), arkusze cenowe, renderować, a także tworzyć prezentacje dla klientów. Właśnie te funkcjonalności  prowadzą do znacznego zwiększenia sprzedaży.

Automatisierung Transfersystem Schnaithmann Maschinenbau Groß 700x480

Schnaithmann wykorzystał tempo działania, które daje modułowy system projektowania do uzyskania przewagi konkurencyjnej, lepszego poznania potrzeb swoich klientów, zwiększenia ich zaufania oraz do  szybkiego wdrażania rozwiązań projektów, przyspieszając jednocześnie rozwój ich działalności.

Polecamy również
©  2023 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone