IRONCAD Support – czyli wsparcie dla użytkowników IRONCAD na każdym etapie pracy - IronCAD

21 grudnia, 2021

IRONCAD Support – czyli wsparcie dla użytkowników IRONCAD na każdym etapie pracy

Zakup odpowiedniego oprogramowania CAD 3D bardzo często wiążę się z wieloma ważnymi decyzjami. Jako projektanci nie możemy zapominać o wyborze oprogramowania, którego funkcjonalność i możliwości projektowe odpowiadają naszym realnym potrzebom. Oprócz tego rodzaju kryteriów wyboru, kluczowe jest również skupienie się na jakości pomocy technicznej oferowanej przez dystrybutora. W zależności od poziomu zaawansowania użytkowników, obowiązkiem dystrybutora jest zapewnienie pomocy merytorycznej, która będzie dostosowana do konkretnych umiejętności projektantów.

Na jakie wsparcie możesz liczyć od zespołu IRONCAD?

Spotkania biznesowe

Chętnie spotkamy się z Tobą by porozmawiać o możliwości wdrożenia programu w odniesieniu do specyfiki Twojej branży. Po krótkiej rozmowie i pokazaniu funkcji programu na Twoich przykładach będziesz mógł ocenić przydatność programu w swojej działalności i podjąć rzetelną decyzję podczas wyboru. Możemy przyjechać do Twojej firmy, a jeśli wygodniejsze będzie dla Ciebie spotkanie online – połączymy się zdalnie!

Szkolenia indywidualne

IRONCAD posiada w swojej ofercie indywidualne szkolenia uwzględniające specyfikę branży, w której działasz. Dzięki profesjonalnemu podejściu i komfortowym warunkom podczas spotkania, będziesz mógł nie tylko pozyskać przydatną wiedzę, ale również przeanalizować swoje realizacje projektowe ze specjalistą, który rozwieje Twoje wątpliwości, a także doradzi w jaki sposób wykorzystać możliwości programu by przygotować model do produkcji. W zależności od Twojego doświadczenia w środowisku CAD 3D, szkoleniowiec dostosuje odpowiedni plan szkoleniowy, skupiając się na najważniejszych dla Ciebie kwestiach. Możliwe jest umówienie się na spotkanie osobiste w jedynym z oddziałów naszej firmy. Szkolenia realizujemy w profesjonalnych warunkach -   sale szkoleniowe wyposażone są we wszystkie niezbędne sprzęty, między innymi w projektor dla szkoleniowca, a także potrzebne komputery szkoleniowe dla uczestników spotkania.  Jesteśmy elastyczni, więc możemy przyjechać do siedziby Twojej firmy lub (po wcześniejszych ustaleniach) zrealizować szkolenie w formie zdalnej.

Materiały szkoleniowe

Oprócz możliwości korzystania ze spersonalizowanych szkoleń, masz także możliwość korzystania z bogatej bazy materiałów szkoleniowych!

Skupiając się na zagranicznych platformach, z dumą możemy przedstawić przygotowaną przez producenta akademię IRONCAD Academy, w której użytkownicy mogą znaleźć wręcz setki filmów instruktażowych! Zachęcamy do zapoznania się i korzystania z tej platformy!

Dostępne są również inne zagraniczne źródła udostępniane przez producenta IRONCAD, wśród których znajdziesz przydatne filmy instruktażowe!

 • Podstawowe funkcje
 • Webinaria
 • IC-Normalia

Jeśli preferujesz polskojęzyczne materiały szkoleniowe, warto zapoznać się z kanałem IRONCAD Polska na stronie Youtube.pl

Pierwsze kroki w programie

Jako dodatkowe wsparcie nowych użytkowników, zespół IRONCAD oferuje pomoc techniczną realizowaną online przez pulpit zdalny (równocześnie ze standardowymi formami pomocy –mail pomoc@ironcad.pl oraz pomoc telefoniczna). Zapewnia to o wiele większy komfort nauki użytkownikom programu, którzy mogą korzystać z konsultacji i w dogodnym dla siebie czasie współpracować z naszymi specjalistami!

Masz pytania?
Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!

  *Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
  *Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
  (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.
  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
  Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
  Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

  Polecamy również
  ©  2022 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone