IRONCAD historie. Z wizytą w firmie APEX Dynamics - IronCAD

6 października, 2022

IRONCAD historie. Z wizytą w firmie APEX Dynamics

Zakup oprogramowania to nie koniec, lecz zaledwie początek Twojej nowej historii z upragnionym systemem CAD. Dlatego warto poznać i zainspirować się historią innych firm, które zrobiły już ten krok, decydując się na oprogramowanie IRONCAD.

O kim mowa tym razem?

Kolejnym uczestnikiem serii IRONCAD historie jest firma APEX Dynamics, która poświęciła kilka dobrych miesięcy na solidną naukę nowego systemu i jego kompleksowe wdrożenie w całej placówce.

Czy wszystkie założenia firmy, względem zmiany wiodącego oprogramowania, udało się zrealizować? W czym oprogramowanie IRONCAD zagrało pierwsze skrzypce i znacząco usprawniło pracę biura projektowego? Jak teraz wygląda codzienna praca APEX Dynamics z nowymi narzędziami?

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w poniższym filmie!

Umów się na bezpłatną konsultację

Spotkaj się z naszymi ekspertami i samodzielnie przetestuj możliwości
oprogramowania IRONCAD.


  Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
  Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
  Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

  Polecamy również
  ©  2023 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone