CASE STUDY - WB Precision Machining S.C. - IronCAD

7 lipca, 2021

CASE STUDY - WB Precision Machining S.C.

Zapraszamy do zapoznania się z case study, w którym przybliżymy Wam firmę wykorzystującą na co dzień w swojej pracy oprogramowanie IRONCAD. Dziś chcielibyśmy Wam przedstawić firmę WB Precision Machining S.C.

O firmie

WB Precision Machining z siedzibą w Bytomiu świadczy usługi m.in. w zakresie obróbki skrawaniem: toczenia i frezowania w technologii konwencjonalnej i CNC.
Firma powstała z myślą o dostarczeniu gotowych rozwiązań automatyzacji linii produkcyjnych oraz oprzyrządowań wykorzystywanych w produkcji wielkoseryjnej.
Poza usługami zajmuje się również wytwarzaniem specjalnych narzędzi i oprzyrządowania, które są wykorzystywane w zakładach przemysłowych.

Jak IRONCAD wspomaga funkcjonowanie firmy

Wdrożenie naszego oprogramowania IRONCAD 3D przyspieszyło pracę firmy, pozwoliło przedstawić klientom pomysły w postaci wizualizacji. Biblioteki i gotowe elementy znacznie ułatwiają proces projektowania, a te samodzielnie tworzone można zapisywać w jednym miejscu i wykorzystywać przy kolejnych projektach.

Bytomskie przedsiębiorstwo korzysta również z dostarczanego przez nas oprogramowania ONECNC, jak i skanera 3D. Dzięki temu zestawowi narzędzi pracownicy mogli w 100% odtworzyć karter starego rosyjskiego motocykla sprzed I Wojny Światowej.

WB Precision Machining stale się rozwija, w związku z czym przymierza się do rozszerzenia ilości naszych licencji IRONCAD i ONECNC, by móc realizować coraz bardziej wymagające projekty.

Polecamy również
©  2022 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone