Case study - firma Biosteel - IronCAD

4 maja, 2021

Case study - firma Biosteel

Serdecznie zapraszamy do przeczytania case study, w którym przedstawiamy firmę wykorzystującą na co dzień w swojej działalności oprogramowanie IRONCAD. Naszym dzisiejszym gościem jest firma Biosteel, prężnie działająca na Polskim rynku od wielu lat.

O firmie

Firma Biosteel jest prowadzona przez Tomasza Olszeckiego od 2012 roku, który obecnie jest jedynym zarządcą firmy na terenie Polski. Pan Tomasz po zakończeniu nauki na Politechnice Gdańskiej udał się w ślady swojego ojca, przejmując siedzibę firmy zlokalizowanej w Pruszczu Gdańskim. Firma Biosteel posiada mały zakład pracy, biuro projektowe oraz halę produkcyjną przeznaczoną na montaż produkowanych urządzeń.

Klienci firmy

Firma Biosteel prowadzi wieloletnie współprace, jednak nie stoi to na przeszkodzie w pozyskiwaniu kolejnych klientów. Produkty Biosteel są kierowane do podmiotów potrzebujących odpowiedniego wsparcia technicznego i projektowego. Firma Pana Tomasza Olszeckiego dociera do branż takich jak przemysł, energetyka, automatyka i innych pokrewnych. Czołowymi klientami są koncerny i duże firmy - najmniejsza firma, dla której pracuje Biosteel zatrudnia około 500 osób.

Jak IRONCAD wspomaga funkcjonowanie firmy

Firma Biosteel łącznie korzysta z 2 licencji oprogramowania IRONCAD.  Oprogramowanie zostało wdrożone dzięki poleceniu Pana Waldemara z Biura projektowego Troyan, w którym pracuje jako projektant.

Pan Tomasz posiadał CAD 2D, jednak dla firmy Biosteel lepszym i korzystniejszym rozwiązaniem był CAD 3D z możliwością wprowadzania korekt przedprodukcyjnych oraz prezentowania gotowego produktu. Wybór padł na oprogramowanie IRONCAD, które dla projektantów Biosteel jest bardziej intuicyjny, szybszy i wygodniejszy w użytkowaniu.

Równie ważną zaletą oprogramowania IRONCAD dla firmy Biosteel, oprócz niezwykłej intuicyjności jest możliwość wyboru licencji wieczystej. Po zakupie tego rodzaju licencji, użytkownik posiada nielimitowany, wieczny dostęp do oprogramowania IRONCAD.

Co więcej, dzięki wykorzystaniu IC-normalia, czyli rozbudowanego zestawu bibliotek, narzędzi i makr, firma Biosteel zautomatyzowała oraz znacząco przyśpieszyła swoją pracę. W przyszłości Pan Tomasz zamierza kupić trzecią licencję wieczystą IRONCAD, tak aby dalej prężnie rozwijać firmę Biosteel na polskim rynku

Polecamy również
©  2022 ironcad.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone