Bezpłatna licencja edukacyjna CAD 3D IRONCAD

 

Jedynym sposobem nauki jest działanie.
Zatroszcz się o swój rozwój i pobierz wersję studencką IRONCAD!

 

W IRONCAD mocno wierzymy, że do sukcesu akademickiego, jak i zawodowego, potrzebna jest solidna wiedza, kreatywność oraz umiejętności. Dlatego też, jeśli jesteś uczniem, bądź studentem i chcesz zadbać o swoją przyszłą ścieżkę kariery, skorzystaj z bezpłatnego dostępu do naszego innowacyjnego narzędzia do projektowania 3D, jakim jest program IRONCAD

Coraz więcej firm decyduje się na zakup oprogramowania IRONCAD, dzięki któremu może bez problemu: tworzyć zaawansowane projekty i modele maszyn i urządzeń, sporządzać profesjonalną dokumentację techniczną, korzystać z wbudowanych bibliotek oraz tworzyć animacje ruchu urządzeń czy fotorealistyczne wizualizacje zaprojektowanych produktów.

Odczytuj, zapisuj i edytuj wszystkie popularne na rynku pliki CAD 2D/3D. Skorzystaj z zaawansowanego modelowania powierzchniowego, a także zredukuj cykl projektowania swojej maszyny, dzięki technice „Drag&Drop” („Przenieś&Upuść”). Zostań użytkownikiem bezpłatnej wersji programu i korzystaj z oprogramowania, na którym pracują konstruktorzy w dużych przedsiębiorstwach!  Poczuj się jak konstruktor w dużej firmie i bezpłatnie korzystaj z możliwości uniwersalnego narzędzia do projektowania jakim jest IRONCAD!

Jak to zrobić? Wystarczy, że wejdziesz na stronę http://ironcad.pl/wersja-studencka-ironcad-student-edition/ i wypełnisz przygotowany przez nas formularz. Zajmie Ci to dosłownie kilka minut. Bezpłatna wersja studencka zostanie wygenerowana po weryfikacji statusu studenta. Ciesz się darmowym dostępem do pełnej funkcjonalności programu IRONCAD już dziś!

 

Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz
x

VisualMILL 2018 taniej 25% w pakiecie!

Decydując się na zakup licencji IRONCAD zyskaj:

Sprawdź szczegóły promocji