O Firmie:

Holenderska firma Van Keulen Interieurbouw zajmuje się wyposażeniem sklepów w regały. Dopracowuje standardy wyposażenia do potrzeb konsumentów. Współpracuje z klientami indywidualnymi jak i sieciowymi. W roku 1997 firma weszła na polski rynek. Dzięki temu powstało przedsiębiorstwo Van Keulen Polska Sp. Z O. O.

Wyzwanie

Znalezienie systemu CAD, który umożliwi firmie tworzyć lepsze, konkurencyjne produkty. System CAD musi być łatwy. Nie może wymagać długich szkoleń.

Rozwiązanie IRONCAD:

Innowacyjna budowa IRONCAD sprawia, że jest on o 20% bardziej wydajny niż poprzedni system CAD, który posiadała do tej pory firma. Przedsiębiorstwo przez rok szukało dostępnej technologii CAD, zgodnej z potrzebami. Wybór padł na IRONCAD.

Program oferował wysoki wzrost wydajności. Dzięki temu konstruktorzy mogli w pełni projektować w 3D. Nie musieli ograniczać swoich pomysłów przez funkcje starego oprogramowania. IRONCAD posiada rozbudowane możliwości wizualizacji. Umożliwiło to lepszą współpracę z wieloma zespołami projektowymi firmy. Pochwalić należy również szkolenia IRONCAD. Konstruktorzy mogą liczyć na wsparcie techniczne, nawet po okresie szkolenia.

Podsumowanie

  • o 20% zwiększony wzrost wydajności,
  • projektanci mogą tworzyć swobodnie nowe wzory bez ograniczeń programowych,
  • szybkie szkolenie i wysoka wydajność.

„ Do tej pory nasze działy obróbki metali i budowy wyposażenia wnętrz sklepów pracowały w oparciu o 2D-3D PointLine. Po długich konsultacjach i testach podjęliśmy decyzje o wyborze IRONCAD we wszystkich działach. IRONCAD pozwala nam szybko wizualizować nasze pomysły i przyśpiesza proces produkcji projektów. Również dane modeli 3D są bezpośrednio połączone z istniejącym oprogramowaniem CAM. Filozofia pracy i proces nauki systemu przez użytkowników był również naszym powodem wyboru IRONCAD.” – mówi specjalista IT, pracujący w firmie.

 

 

 

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz