O Firmie:

Firma Stolarstwo Gąsiorek produkuje stolarkę drewnianą. Historia firmy sięga 1957 roku. Od połowy lat 90-tych przedsiębiorstwo produkuje nowoczesne okna jednoramowe oraz drzwi. Te ostatnie stanowią główny asortyment firmy. Firma swoją ofertę kieruje głównie do klientów szukających nietypowych produktów, chcących uzyskać unikatowy produkt.

Wyzwanie:

Wcześniej nasza firma do oferty załączała niedokładny szkic drzwi. Ten szkic nie odzwierciedlał proporcji. Klient, dopiero po wykonaniu stolarki, mógł obejrzeć efekt wcześniejszych konsultacji.

IRONCAD jako produktywne rozwiązanie:

Obecnie do projektowania drzwi wykorzystujemy program IRONCAD. Stał się on nieodzownym elementem na wstępnym etapie uzgodnień. Tutaj powstaje projekt drzwi 2D. Klient może obejrzeć kilka rozwiązań i wybrać to, które uzna za najlepsze. Nasza firma jest teraz w stanie wykonać dla klienta wizualizację 3D wstawiając projekt nowych w drzwi w zdjęcie elewacji budynku. To rozwiązanie robi na klientach olbrzymie wrażenie. Dzięki wygodnym rozwiązaniom, takim jak Triball, projektowanie stało się możliwe nawet dla osób bez studiów technicznych.

Zaletami IRONCAD są:

  • łatwość obsługi,
  • ogromne możliwości takie jak: projektowanie 2D, 3D,
  • wizualizacja,
  • rozwiązania wariantowe,
  • sprawdzenie konfliktów nakładania się części na siebie w projekcie,
  • animacja ruchu,
  • wykonywanie dokumentacji technicznej 2D.

Podsumowanie:

Dzięki wdrożeniu programu IRONCAD nasza firma jest postrzegana jako bardziej profesjonalna i nowoczesna. Praca nad kolejnymi projektami staje się szybsza i bardziej automatyczna.

IRONCAD jest programem bardzo zaawansowanym. Wdrożenie nie byłoby możliwe bez pomocy personelu firmy TMSys. W każdej chwili można zadzwonić i otrzymać pomoc online. Ciekawym sposobem nauki programu jest szkolenie online. Ponadto, od firmy TMSys otrzymaliśmy linki do tutoriali, z których można czerpać wiedzę o programie.

Referencje przesłał Pan Marcin Gąsiorek, kierownik sprzedaży.

Więcej informacji na temat firmy Stolarstwo Gąsiorek można znaleźć tutaj: www.gasiorek.poznan.pl

Projekty:

 

Domek drewniany 03_wdrożenia_drzwi_i_okna_ironcad_program_CAD_3D_projektowanie_modele_3D
Rys.1. Domek drewniany

 

Profil IV-78 10_wdrożenia_drzwi_i_okna_ironcad_program_CAD_3D_projektowanie_modele_3D
Rys.2. Profil IV-78 10
Profil Patio 6080 07_wdrożenia_drzwi_i_okna_ironcad_program_CAD_3D_projektowanie_modele_3D
Rys.3. Profil Patio 6080 07

Stolarka drewniana

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz