Place oraz sale zabaw:

Program IRONCAD to idealne rozwiązanie dla producentów placów oraz sal zabaw. System mocno współpracuje z bibliotekami elementów oraz posiada łatwą metodę „Przenieś i Upuść”. Wytwórca doskonale zdawał sobie sprawę jak ważne w tej branży jest połączenie komunikacji na poziomie handlowiec – klient – projektant – produkcja.

 

HANDLOWIEC  →  KLIENT  →   PROJEKTANT  →  PRODUKCJA

 

Nasz program pozwala za zaprojektowanie placu zabaw z gotowych elementów na oczach klienta. Poniżej prezentujemy zalety systemu IRONCAD. Dzięki tym cechom, program staje się liderem w dziedzinie projektowania.

Komunikacja z klientem przez wizualizacje oraz PDF 3D:

Nasz system umożliwia wykonanie fotorealistycznej wizualizacji. Dzięki niej, klient może zobaczyć wyrób przed fazą produkcji. Każda przestrzeń (katalogi, strony internetowe, newstelery) zostanie wypełniona obrazkami wygenerowanymi w programie. Przy pomocy przeglądarki PDF, każdy klient będzie mógł zobaczyć z każdej strony produkowane przez Państwa urządzenie.

Produkcja oraz dokumentacja płaska:

Wszystkie, trudne z pozoru aspekty (rzuty techniczne, rozkroje blach, zestawienia materiałowe, zliczenia elementów itp.) dzięki programowi IRONCAD stają się dziecinnie proste do wykonania. Wszystko, co jest w stanie wymyśleć projektant zostanie przeniesione do produkcji w postaci prostej i możliwej do edytowania dokumentacji.

Handlowiec - projektant:

Licencje programu IRONCAD można szybko i łatwo przenieść z jednego komputera na drugi, bez konieczności kupowania nowego stanowiska. Komponenty zaprojektowane w biurze da się z powodzeniem przenosić do biblioteki. Istnieje również możliwość generowania całych placów i sal zabaw.

Referencje:

System IRONCAD do projektowania placów oraz sal zabaw jest wykorzystywany przez takie firmy jak:

  • http://www.marcinkrawczyk.pl/
  • http://figler.pl/

sale-zabaw-projektowanie-sali-zabaw-projektowanie-placów-zabaw-plac-zabaw-zabawki-dla-dzieci-bezpieczne-place-zabaw-ciekawe-malpi-gaj-ironcad-program-cad-3d

 

 

 

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz