W BUDOWIE…

Duże złożenia w IRONCAD:

Jakie narzędzia dostarcza IRONCAD w projektowaniu dużych złożeń?. Dlaczego praca z dużymi złożeniami w IRONCAD jest bardziej wydajna i wygodna? Dlaczego pliki projektów tak mało ważą (mb)?

Silniki/jądra do modelowania::

IRONCAD wyróżniają dwa jądra modelowania czołowych dostawców:

  • ACIS (Spatial Corp.)
  • PARASOLID (Siemens Product Lifecycle Management Software Inc.)

Dzięki zastosowaniu technologii dual-kernel użytkownicy mogą liczyć na większe osiągi na stacji roboczej, która nie musi bardzo dużo kosztować. Minimalne wymagania sprzętowe można sprawdzić w zakładce o programie IRONCAD.

Główne sterowniki graficzne::

Karta graficzna graficzna może być uniwersalna ze względu na trzy różne sterowniki. Obraz wyświetlany jest czytenlny oraz na bieżąco aktualizowany. Użytkownik posiada możliwosć pracy w trybach krawędziowych, relacjonistycznych, bez krawędzi i innych… Wspomniane sterowniki:

  • OpenGL
  • DirectX
  • OpenGL2
  • możliwość pracy na zintegrowanej karcie typu Intel HD 4000 i wyżej

Podsumowanie:

W IRONCAD od dawna można było projektować duże złożenia. Jednak od 2014 roku producent zdecydował usprawnić ten proces wprowadzając dodatkowe narzędzia do powielania/części podzespołów w złożeniu uwzględniając w tym szyki wzdłuż krzywych trójwymiarowych. Użytkownicy mogą odczuć sporą różnicę w przyśpieszonej operacji otwierania, aktualizowania i otwierania złożeń pomiędzy zależnymi plikami. Ograniczona aktualizacja polega na kontrolowanym odświeżeniu/przeliczeniu informacji na poziomie części. W drzewie przeglądarki sceny została wyłączona historia operacji na poziomie części. Użytkownik kontroluje blokady poszczególnych poziomów w złożeniu. Automatycznie również zostają wyłączone widoczne krawędzie.

 

Jak sprawdzić swój sprzęt i wytrzymałość IRONCAD? Zrób test kostek.
http://www.ironcad.pl/forum/viewtopic.php?f=69&t=81&p=271&hilit=test#p271

Duże złożenia

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz