IRONCAD COMPOSE - Komunikacja-Współpraca-Konfiguracja-Gdziekolwiek:

IRONCAD COMPOSE – Komunikacja-Współpraca-Konfiguracja-Gdziekolwiek

IRONCAD COMPOSE™ – stanowi wartościowe narzędzie do komunikacji i wymiany z klientem projektami 3D. Każdy może pobrać program bezpłatnie; począwszy od projektantów, którzy chcą dzielić się swoimi projektami po osoby działu sprzedaży prezentujące swoje produkty w punktach sprzedaży. Wszystkie osoby w zespole mogą odczytywać dane z dowolnego systemu CAD, sprawdzać geometrie, dodawać komentarze, skonfigurować nowe zespoły jak również tworzyć fotorealistyczne wizualizacje oraz animacje.

IRONCAD COMPOSE – to więcej niż darmowa przeglądarka, wprowadza nowy rewolucyjny sposób do komunikowania się i rozwoju koncepcji własnych pomysłów. Dzięki IRONCAD COMPOSE, każdy może w dowolnym miejscu przeglądać dane modeli 3D; w tym firmowych katalogów części, zewnętrznych dostawców komponentów, a nawet pobierać gotowe biblioteki udostępniane na stronach WWW. IRONCAD COMPOSE umożliwia obracanie, przesuwanie, kopiowanie modeli 3D części i zespołów w czasie rzeczywistym przez co można znacząco skrócić czas wprowadzania produktów na rynek.

 

KORZYŚCI

Wartości dodane dla Firmy
Indywidualne wartości
Wzrost rentowności firmy Poprawne wyobrażenie produktu za pomocą 3D
Wzrost zaufania klientów Możliwość sprawdzenia alternatywnych produktów
Polepszenie jakości produktów Wyodrębnienie wartościowych informacji
Uproszczenie cyklu sprzedaży Współpraca i komunikacja
Zmniejszenie kosztów rozwoju Dzielenie się z wszystkimi projektami 3D

 

 

REFERENCJE KLIENTÓW

Schnaithmann GmbH używa IRONCAD COMPOSE do tworzenia i konfiguracji produktów bezpośrednio z katalogów produktowych znajdujących się na serwerze online. Osoby działu sprzedaży które mogą tworzyć rozwiązania bezpośrednio w czasie rzeczywisty przed klientem, umożliwiają bezpośredni wpływ na rozwój produktu. W rezultacie klient czuje się doceniony tak jak by to był jego własny projekt. Klientom o wiele łatwiej podjąć decyzje co w rezultacie przyśpiesza proces sprzedaży.

Skyline Exhibits główni przedstawiciele używają IRONCAD do tworzenia nowych rozwiązań stoisk wystawowych. Cały pakiet oprogramowania IRONCAD tworzy spójne koncepcje projektowe, ułatwia sprzedaż i minimalizuje prace projektowe w całym przedsiębiorstwie, Usprawnienie komunikacji umożliwiło lepsze i szybsze zrozumienie! Dodatkowy Skyline może tworzyć z gotowych wzorów z których automatycznie generują listy części, materiałowe oraz rysunki montażowe na produkcje.

 

PODSUMOWANIE

W dzisiejszych czasach, firmy muszą szybko reagować na zmiany w całym procesie sprzedaży i produkcji, dostaw produktów. IRONCAD COMPOSE pomaga osiągnąć relację z klientem na wyższym poziomie.

 

KLUCZOWE FUNKCJE

 • Import plików IRONCAD oraz innych standardowych i natywnych plików CAD.
 • Import formatów powierzchniowych takich jak STL, VRLM, 3D Studio, AutoCAD 3D DXF, TrueSpace i Wavefront (OBJ).
 • Projektowanie złożeń/zespołów z części metodą przeciągnij i upuść z katalogu.
 • Możliwość pomiarów na importowanych modelach 3D.
 • Pozycjonowanie Części/Złożeń z unikalnym narzędziem Triball – rozwiązania, które można spotkać w pełnym IRONCAD.
 • Możliwość tworzenia animacji dla zaimportowanych modeli 3D.
 • Wsparcie dla fotorealistycznych renderingów i animacji w czasie rzeczywistym.
 • Eksport do formatu 3D PDF i formatu STL dla drukarek 3D.
 • Skalowanie importowanych modeli oraz dopasowywanie do projektu.
 • Wizualna kontrola projektu części/złożeń narzędzie przekrój 3D oraz funkcją ukrywania elementów.
 • Narzędzia do publikowania danych 3D na strony WWW w formie modeli lub wizualizacji

Zapraszamy do pobrania bezpłatnej wersji IRONCAD COMPOSE. Dodatkowo paczka instalacyjna zawiera pełny pakiet 3D IRONCAD, który również można sprawdzić i ocenić. IRONCAD to profesjonalne i parametryczne narzędzie CAD 3D do modelowania.

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz