Systemy przenośnikowe i przemysłowe linie produkcyjne w firmie VERTICON

O Firmie:

Firma VERTICON jest oficjalnym dystrybutorem produktów firmy Qimarox. Oferuje przenośniki pionowe Prorunner, podnośniki do palet, windy towarowe, transportery, paletyzatory, owijarki, ogrodzenia bezpieczeństwa Securyfence. VERTICON zajmuje się również projektowaniem przemysłowych linii produkcyjnych.

Dlaczego wybraliśmy IRONCAD?

Spośród przetestowanych programów do projektowania 3D, IRONCAD okazał się najbardziej wydajnym systemem w zakresie przygotowywania projektu oraz wizualizacji. Umożliwia on sprawne i proste prototypowanie oraz wykonywanie dokumentacji 2D. Stworzenie wizualizacji koncepcji projektu jest wyjątkowo intuicyjne. Zastosowanie unikatowych rozwiązań w programie daje łatwy dostęp do zasobów zapisanych w odpowiednich bibliotekach (katalogach). Interfejs programu jest bardzo intuicyjny i zachowuje standardy oprogramowania typu CAD 3D, co wpływa na skrócenie czasu wdrożenia pracowników. Na uwagę zasługuje wzorowe wsparcie techniczne ze strony dystrybutora i ciągłe doskonalenie oprogramowania zgodnie z sugestiami użytkowników.

Zaletami IRONCAD są:

  • łatwość obsługi,
  • narzędzie Triball ułatwiająca manipulowanie obiektami,
  • innowacyjne rozwiązania przy tworzeniu brył 3D,
  • bardzo prosta i szybka obsługa oraz tworzenie własnych bibliotek/katalogów,
  • możliwość projektowania i zapisu całego złożenia w jednym pliku,
  • opcja zgłaszania zapotrzebowania na kolejne funkcje.

Podsumowanie:

Dzięki wdrożeniu programu CAD 3D IRONCAD możemy tworzyć wizualizacje projektów przy minimalnym nakładzie pracy. Praca nad kolejnymi projektami staje się szybsza i bardziej zautomatyzowana. IRONCAD jest systemem posiadającym funkcje, które zdecydowanie ułatwiają pracę w porównaniu do analogicznych czynności wykonywanych w innych programach CAD 3D. Ponadto IRONCAD posiada dobre zaplecze w formie tutoriali oraz wzorowego wsparcia technicznego.

Referencje przesłał Pan Daniel Adamski, inżynier projektu.

Więcej informacji na temat firmy VERTICON można znaleźć tutaj: www.verticon.pl

Projekty:

 

 

 

Zobacz inne wpisy

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz