Program lojalnościowy „POLECENIA”

Zapraszamy do skorzystania z naszego nowego programu lojalnościowego “Polecenia”. Teraz polecając nam innych, potencjalnych użytkowników IRONCAD, zyskasz w zamian do wyboru jedną z 3 poniższych korzyści:

  • 500 zł netto do wykorzystania na dowolny zakup produktów i usług IRONCAD;
  • Rabat 50% na aktualizację IRONCAD do wersji 2018 oraz bezpłatna aktualizacja do wersji IRONCAD 2019;
  • Myszkę 3D SpaceNavigator firmy 3DConnexion

Aby skorzystać z programu  “Polecenia” wystarczy, że wpiszesz w formularzu obok dane osoby, którą polecasz.

Jeżeli osoba, którą poleciłeś dokona zakupu oprogramowania IRONCAD do dnia 15 czerwca 2018 roku, otrzymasz jedną z wyżej wymienionych korzyści.

Obowiązuje pierwszeństwo poleceń. Jeśli inna osoba zadeklarowała wcześniej osobę polecaną przez Ciebie, poinformujemy Cię o tym.

Po uzupełnieniu formularza otrzymasz status zgłoszenia oraz będziesz na bieżąco informowany o postępie aktywności osoby poleconej.

Uwaga: Korzyści, które uzyskasz w wyniku skutecznych poleceń mogą się łączyć!

Przykład: Polecasz 5 osób,  które zdecydują się na wybór programu IRONCAD 2018 i wybierasz 500 zł netto za każde polecenie. Kwota ta zostanie  zsumowana i otrzymasz 2500 zł netto na zakup naszych produktów i usług.

W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu:

Tel. 12 362 30 76
E-mail: info@ironcad.pl

Wypełnij formularz

Wpisz swoje dane:

Wpisz dane osoby polecanej:

Wybierz orientacjną korzyść:

Zaznacz wszystko
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach (opcjonalnie).
Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-574, ul. Ciepłownicza 23.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

 

 

 

 

 

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz