IronCAD Hiper-Operacyjność™

W pakiecie IRONCAD inżynierowie mogą liczyć na swobodną wymianę danych z innych systemów CAD. Dwa silniki(jądra) graficzne ACIS i PARASOLID umożliwiają precyzyjny i bezbłędny import i eksport natywny plików SAT i X_T jak również popularnych formatów plików, takich jak IGES, CATAI V4 i STEP. W Polsce użytkownicy dodatkowo posiadają składnik TRANS co pozwala na dostęp do szerszej grupy natywnych formatów takich jak CATIA V5, Pro/E(Creo), UG/NX. SolidWorks oraz Inventor.

Korzystaj z pakietu IRONCAD mając pełną otwartą wymianę udoskonalaj dalej projekty. Prace można dzielić pomiędzy projektantkami w innym biurze lub z klientami niezależnie jakiego używają programu CAD. Mając IRONCAD można zapomnieć o konieczności odtwarzania geometrii zaimportowanych plików. Program posiada specjalne dedykowane funkcje modelowania bezpośredniego lub można działać na zasadzie dodawania inteligentnych elementów 3D ze standardowych katalogów – idealnie dopasowane do potrzeb edycji. IRONCAD ma najbardziej kompletny zestaw translatorów danych, aby umożliwiać wymianę geometrii zarówno z elementów bryłowych jak i powierzchniowych ze wszystkimi wiodącymi systemami.

Skontaktuj się z nami i poznaj dodatkowe funkcje dla importowanych geometrii w celu spełnienia wymagań projektowych. W automatycznym rozpoznawaniu funkcji przykładowo znajdujemy takie elementy jak: zaokrąglenia, inteligentne kształty oparte na ścianach, wyciągnięcia z pobranej/rzutowanej geometrii i pochylenia itd.

Tabelaryczny podział TRANS dla IronCAD

ICTransSmall

 

IRONCAD-TRANS
Rodzaj plikuRozszerzenie plikuWspierana wersja plikuImportEksport
CATIA®.CATPart, .CATProductRead: R2-R23 Write: R6-R23XX
ProENGINEER®.prt, .prt.*, .asm, .asm.*Up to Creo 2.0X
SOLIDWORKS®.sldprt, .sldasmVersion 98 to 2013X
INVENTOR® Part.iptR6-R11 and 2008-2013X
INVENTOR® Assembly.iamR11 and 2008-2013X
UGNX®.prtR11-R18 and NX-NX8.5X

Dodatkowy import plików w IronCAD

import_IC

Dodatkowy eksport plików w IronCAD

eksport_IC

translator

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz
x

VisualMILL 2018 taniej 25% w pakiecie!

Decydując się na zakup licencji IRONCAD zyskaj:

Sprawdź szczegóły promocji