O programie IRONCAD DRAFT

IRONCAD DRAFT to uniwersalny i bezpłatny program CAD dla specjalistów z każdej branży. Pozwala na komfortowe i błyskawiczne tworzenie projektów w 2D. Stanowi dobrą alternatywę dla takich programów jak np. Draftsight. IRONCAD DRAFT doskonale sprawdzi sie jako darmowy program do rysunku technicznego, program do projektowania 2D czy też jako program do rysowania z wymiarowaniem. Ten prosty program CAD umożliwia również wczytywanie plików z popularnych programów 3D CAD oraz ich szybką konwersję do 2D. Dzięki IRONCAD DRAFT możesz zarówno łatwo edytować pliki w formatach DWG, DXF i EXB, jak również przeglądać wiele innych znanych formatów: 3D ACIS(R) .sat, PARASOLID(R) .X_T, .step, .stp, IGES .iges oraz .igs.

1. Konwersja z CAD 3D do CAD 2D

Szybkie tworzenie dokumentacji 2D z projektów 3D
(formaty: ACIS(R) .sat, PARASOLID(R) .X_T, .step).

2. Obsługa popularnych formatów CAD

Kompatybilność z plikami programu AutoCAD (DWG/DXF - R12 do 2017),
a także: .X_T, .sat, .step, .stp, .iges, .obj, 3ds

3. Przeglądanie i udostępnianie plików CAD

Łatwe przeglądanie rysunków CAD
oraz udostępnianie ich współpracownikom.

Zobacz możliwości IRONCAD DRAFT!

Film przedstawiający pracę w programie

 

Pobierz IRONCAD DRAFT
darmowy program do rysunku technicznego!

Aby pobrać darmowy program CAD IRONCAD DRAFT, wypełnij poniższy formularz.
Na podany adres e-mail otrzymasz link do programu oraz klucz licencyjny.

Zaznacz wszystko
*Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
*Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
(opcjonalnie) Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera w celu przekazania informacji dotyczących naszych produktów i usług oraz o nowych wydarzeniach.

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.

 

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz