Pobierz IRONCAD 2017 i przetestuj jego możliwości!

Bezpłatna wersja testowa IRONCAD 2017 działa przez 30 dni i umożliwia gruntowne przetestowanie wszystkich możliwości programu.

Na podany w formularzu adres e-mail otrzymasz linki do pobrania wersji testowej IRONCAD 2017 w języku polskim i angielskim oraz podręcznik użytkownika.
.
Zaznacz wszystko
Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.
Wyrażam zgodę na kontakt mailowy przedstawicieli Grupy TM SYS w celu przedstawienia oferty lub marketingu.

 

Administratorem moich danych jest Grupa TMSYS reprezentowana przez Spółkę̨ TM SYS Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie 31-589, ul. Sołtysowska 12A/4.
Podanie przeze mnie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcami danych są podmioty wchodzące w skład Grupy TM SYS oraz podmioty przetwarzające w imieniu Administratora. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą̨ przetwarzane do odwołania mojej zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących Administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawa do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mam prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków lub email: IODO@tmsys.pl
Więcej informacji mogę znaleźć w Polityce prywatności - TUTAJ.
.

Jeżeli wiadomość nie dotrze w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.

Zachęcamy do kontaktu z biurem w celu wyboru wersji pomiędzy pakietem STANDARD, PREMIUM lub EDU.

Aktualna wersja programu w polskiej wersji językowej to IRONCAD2017PU1Sp1.

Pozdrawiamy,
Zespół IRONCAD

Inne interesujace produkty

facebook youtube mail
Pobierz